czwartek, 16 maja 2013

koncert charytatywny z licytacjami

21 maja o godz. 19 w MOK w Józefowie odbędzie się wyjątkowy koncert charytatywny. Dochód zostanie przeznaczony na operację wady serca małej, niespełna półrocznej, Oliwki.
Pomysł wyszedł od Magdaleny Tul i udało jej się zaprosić  do współpracy przyjaciół, w skład których wchodzą: Robert Janowski, Łukasz Zagrobelny, Agata Dąbrowska, Aneta Figiel, Grzegorz Wilk, Zbyszek Fil! A koncert poprowadzi Paulina Chylewska.


Zapraszam do poczytania o sytuacji Oliwki TUTAJ  i do obejrzenia krótkiej rozmowy z mamą Oliwi i Magdaleną Tul w DDTVN TUTAJ . 


Odbędą się również licytacje. 


I w tym miejscu chciałabym przedstawić mój najnowszy naszyjnik, który będzie można we wtorek licytować na koncercie dla Oliwki:


Naszyjnik jest dość okazały, mam nadzieję, że przyciągnie uwagę na licytacjach. Wykonany z jedwabnych granatowych, nylonowych beżowych i metalizowanych złotych sznurków sutasz, złotych koralików Toho, a w centrum umieściłam ceramiczną dużą łezkę. Łańcuszki są w kolorze złota.

4 komentarze:

 1. wspaniały cel.
  naszyjnik zachwycający. mam nadzieję że Oliwka zbierze jak najwieksza kwote

  OdpowiedzUsuń
 2. Naszyjnik prześliczny , cel szczytny . Bardzo fajnie ,że są tacy ludzie jak Ty Paulinko z dobrym serduszkiem , pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo piękny, oby zebrał jak najwięcej

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiękny naszyjnik! Będę trzymać kciuki za udaną licytację :)

  OdpowiedzUsuń