niedziela, 17 marca 2013

po tęczaku czas na cztery pory roku :>

Jak wiadomo sutaszowy naszyjnik zrobiony na WOŚP osiągnął ogromny sukces. Podekscytowane nim wszystkie chciałyśmy od razu zwojować świat kolejnymi projektami. Tym razem to Marta Zaremba była prowodyrem całego przedsięwzięcia. Założyła na FB grupę Sutaszystek, do której zapisały się dziewczyny chętne do brania udziału w kolejnych akcjach charytatywnych. Prywatnie wzięłam już udział w jednej akcji charytatywnej (dwie nadal czekają na ruszenie aukcji- bo biżuteria już od tygodni gotowa ;p), do Tęczaka przyłączyłam się z ogromną radością, więc zapisałam się czym prędzej do grupy :D
Pierwszy wspólny projekt nowej grupy zostanie zlicytowany, by pomóc Mary (baaardzo zdolna dziewczyna!).
Długo trwały rozmowy na temat naszego wspólnego dzieła. Miała być rama do obrazu, potem lustro... Ale w końcu stanęło na kolejnym naszyjniku.
Ze względu na sporą ilość osób chętnych do wzięcia udziału w akcji (ponad 90) nie mógł jednak powstać jeden naszyjnik (elementów jest zbyt wiele ;p), dlatego powstaną 4! Każdy zainspirowany jedną z pór roku. Wszystko już jest gotowe, była już sesja zdjęciowa, została tylko ich profesjonalna obróbka i będzie finał całej akcji.
Dla ciekawych szczegółów wysyłam na bloga sutaszystek TUTAJ, a już wkrótce u mnie również zdjęcia naszyjników :D


A zapomniałam napisać co dałam od siebie;p I tym razem do mnie należą dwa elementy- różowy i beżowy:


3 komentarze:

  1. A ja dopiero dziś na Fb dowiedziałam się o waszych kolejnych projektach naszyjniki wyszły obłędnie :D

    OdpowiedzUsuń
  2. fantastyczny pomysł nie mogę sie doczekać efektu :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Świetny pomysł! Nie mogę się doczekać efektów końcowych ! :)

    OdpowiedzUsuń