niedziela, 10 lutego 2013

inny styl

Dziś prezentuję komplet, który robiłam na zamówienie dla mojej koleżanki. Zażyczyła sobie zestawik w innym stylu niż to co robiłam dotychczas. To moja pierwsza bransoletka w całości z sutaszu a nie na bazie filcowego paska. Pierwszy raz również tworzyłam taką jakby obręcz ze sznurków- motyw, który musiałam użyć na końcach bransoletki i są podstawą kolczyków. I wygląda to na łatwe do zrobienia, a w praktyce okazało się dla mnie bardzo trudne! Nie wiedziałam jak się za to zabrać ;p.

Jeszcze wspomnę o sznurkach, których użyłam. Są w tej pracy sznurki chińskie z Bazaru Dekoracji. Są świetne! Serio, do większych prac nadają się znakomicie, polecam każdemu!
Oprócz sznurków chińskich są jeszcze  sznurki z Retro Koralika, nie są tak dobrej jakości jak Pega czy wspomniane już chińczyki, ale w połączeniu z innymi nie robią problemu.

Poza sznurkami w komplecie znajdują się turkusy w białym kolorze, jaspis w wielu odcieniach beżu, szklane perełki, drobnica, metalowe wykończenia w kolorze antycznym :)

A tak to wszystko wygląda:

PS. Kto mi powie dlaczego niektóre zdjęcia gdy je wrzucam przekręcają się do pionu i ciężko je oglądać?!

9 komentarzy:

 1. Pięknie wyszło. Bardzo elegancki zestawik. A jeśli chodzi o zdjęcia, to może nie ustawiłaś ich, żeby były poziomo? W sensie nie w widoku, kiedy je obserwujesz tylko w ustawieniach zdjęcia?

  OdpowiedzUsuń
 2. śliczne ale branzoletka poprostu zachwyca!

  OdpowiedzUsuń
 3. Bransoletka <33333333333333333333333333333333333333

  OdpowiedzUsuń
 4. o żesz...! Jakie piękne!
  Wpadam zeby podziękować za zgłoszenie do mojego candy, a tu takie cudny komplet!
  Oczywiście życzę powodzenia podczas losowania.
  Pozdrawiam serdecznie.
  PS
  widzę że 50-TKA powoli się zbliża :))

  OdpowiedzUsuń
 5. kolczyki są rewelacyjne!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudo! Też bym tak chciała. Niestety do tego trzeba zręczności i cierpliwości. Mam braki w jednym i drugim. Gratuluję talentu.:)))

  OdpowiedzUsuń